Ladu on talvehooajaks suletud.

Ostusoovi korral võtke meiega ühendust:

info@mults.ee
6150584


TELLI

Viimased uudised

Mis on multš?

Multšiks nimetatakse istutusaladele pandavat materjali, mis hoiab mulla umbrohuvabana ja kaunistab haljasalasid. On olemas nii orgaanilisi kui ka anorgaanilisi multše. 

Orgaanilise multši alla kuuluvad lagunevad materjalid nagu puukoor, hakkepuit, kompostmuld, saepuru, männiokkad ja purustatud lehed. Anorgaanilisteks multšideks on killustik ja kummimultš. Orgaaniliste multšide eeliseks on see, et lisaks dekoratiivsele välimusele aitavad need hoida optimaalset niiskustaset ja temperatuuri mullas, tekitavad kõdunedes viljakat mulda juurde ning hõlbustavad kasulike mineraalide imendumist. 

AUTOREVOL OÜ tootevalikus on BALTIC BARK kaubamärgi all kõige levinumad ja paremate omadustega orgaanilised multšid – puukoor ja hakkepuit. Puukooremultšidest toodame nii männikoore- kui ka kuusekooremultši. Hakkepuidumultšidest pakume nii okaspuu- kui ka lehtpuuhaket. Müüme multši nii puistes kui pakendatult.

Ettevõttest

AUTOREVOL OÜ loodi aastal 2000 ja on esimene ja suurim multšitootja Eestis. Meie tooted on valmistatud eestimaisest toorainest. 

2016. aastal sai Autorevol OÜ uue suurpalli pakkeliini soetamiseks toetust Raplamaa Partnerluskogu LEADER toetusmeetmest 2: Ettevõtlus konkurentsivõime tugevdamine. 2018. aastal toetas Raplamaa Partnerluskogu LEADER toetusmeetme nr. 2 raames uue väikekoti pakkeliini soetamist. Projekti eesmärk on tootmise moderniseerimine, uute töökohtade loomine ja ekspordi suurendamine.


Edasimüüjad:

Agrotarve
Bauhof
Decora
Ehituse ABC
Espak
Gardest
Hansaplant
Haideaed
Iru Aiakeskus
Inglise Aed
Hortes
Kullo Aiaäri
Kuuseaiand
Märjamaa Taimeaed
Sõbrapood
Tõrva Ehituskauplus
Kose Kauplus
Eesti Murud
Viimsi Kaubahoov